Спа Цејлон Манго Со Нероли Чистење За Нега На Усни

Спа Цејлон Манго Со Нероли Чистење За Нега На Усни

Това е достапна
DEN 240.00
Количина на стоки:

Природна формула за пилинг, натопена со грижлив Девствен Кокос, омекнување На Цејлонскиот Путер Од Манго и обновување На Шеќерите од Трска Збогатен со хранливи витамини и заштитни антиоксиданси за нежно обновување и обновување на усните.

Основните својства

Додатоци на производот