Авена Институто Еспањол Лосион За Тело Од Алое Савила, Навлажнувачки, Регенерира и Храни, 2-пакување од по 17 FL Oz, 2 Шишиња.

Авена Институто Еспањол Лосион За Тело Од Алое Савила, Навлажнувачки, Регенерира и Храни, 2-пакување од по 17 FL Oz, 2 Шишиња.

Това е достапна
DEN 159.84
Количина на стоки:

Авена Институто Еспањол Лосион За Тело Од Алое Савила, Навлажнувачки, Регенерира и Храни, 2-пакување од 17 FL Oz, 2 Шишиња Покажете ја природната убавина на вашата кожа Со Лосион За Тело Авена Вера, направен со активни состојки кои продираат во трите слоја на вашата кожа, оставајќи ја мазна и навлажнета. Можете да и помогнете на вашата кожа да се регенерира и негува. Нашиот лосион за тело има формула која брзо се апсорбира и ја спречува сувоста на кожата, идеална за употреба по изложување на сонце!. Не чекајте повеќе и започнете да ја регенерирате и навлажнувате кожата Со Авена Алое Савила Од Институтот Еспањол. Тоа ќе ви помогне да ја нахраните кожата, оставајќи ја завидна!. Како состојка во нашиот навлажнувачки лосион, Алое Вера е важен регенератор на клетките, одличен за исхрана на кожата. Разгалете се; ќе сакате да чувствувате помека кожа!. Дајте и ја на вашата кожа дневната нега што ја заслужува со нежниот допир На Лосион За Тело Авена Алое Савила Од Институтот Еспањол. Направен со 100% природно Алое, Лосион За Регенерирање На Алое Авена Савила е ресторативна храна идеална за сува кожа, бидејќи спречува иритација. Повеќе од еден век, Институтот Еспањол е посветен на развој на козметички производи. Ние сме андалузиска компанија која обезбедува примерна грижа за вашата кожа и е безбедна за животната средина. Ние направивме различни производи за нега на кожата за секој тип на кожа.

Основните својства

Додатоци на производот