Ангоили 4 парчиња Држач За Керамички Стапчиња За Јадење Кинески Порцелански Стапчиња За Одмор Лажица Вилушка Стојат Чинии За Садови Со Сос

Ангоили 4 парчиња Држач За Керамички Стапчиња За Јадење Кинески Порцелански Стапчиња За Одмор Лажица Вилушка Стојат Чинии За

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Кинески Стил Вечера Лажица Држач За Нож Вилушка Порцелански Стапчиња За Јадење Стојат Држачот за стапчиња за јадење се одмара и дава место за поставување стапчиња за јадење, лажица, вилушка и нож за да се користат од контаминација. Погоден за држење стапчиња за јадење, вилушки, лажици, ножеви или други садови. Одлично за домашна, роденденска, свадбена или прослава. Дизајн на порцеланска крива, ја прави вашата маса пријатна и уникатна. Опис Погоден За држење стапчиња за јадење, вилушки, лажици, ножеви, четки за боја и повеќе Изработени од квалитетна керамика и убаво обоени, Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Керамика.- Големина : Прибл. Пакет од 30 см, Вклучувајќи 4 штандови за стапчиња за јадење.

Основните својства

Додатоци на производот