Мисфору 2 Парчиња Производител На Пена За Лице Богати Алатки За Нега На Кожа Со Крем Пена, Рачна Пренослива Чаша За Пенење За Чистење На Пена За Миење На Кожата На Ли?

Мисфору 2 Парчиња Производител На Пена За Лице Богати Алатки За Нега На Кожа Со Крем Пена, Рачна Пренослива Чаша За Пенење За Чистење

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

●Висококвалитетен Материјал ●производителот на пена за лице богат крем пена Е Изработен од густ и безбеден пп материјал, издржлив и лесенВисоко : 10см, широк : 6см. многу е погоден за Патување, Домаќинство, 2 парчиња Производител на Пена во пакетот. ● Длабинското Чистење Бара само 20% -50% од вообичаеното миење на лицето за полн сад со пена, помага да се минимизира количината на производ што го користите, ефикасно да се постигне целта на чистењето. ●Лесен За Употреба ● Ставете мала количина од омиленото средство за чистење Во производителот на камшици, наполнете вода (не надминувајте ја брзата линија), пумпајте нагоре и надолу околу 20 секунди за да создадете богата,во исто време пена како бел слез, направете го вашиот секојдневен процес на чистење позабавен. ●Погоден за сите типови кожа ● Проѕирна чаша, количината на пенење е јасно видлива. Погоден за правење средство за чистење лице, гел за туширање, шампон, крем пена за бричење. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме прво, нашиот тим за услуги на клиентите ќе ги реши вашите проблеми преку интернет 24 часа на ден, ви благодариме за посетата и поддршката за нашиот бренд, ви благодариме. Лице Чиста Нега На Кожата Чистење На Лицето Пена Чаша Меур Пена Пена Производител Алатка За Убавина Пренослив Нов.

Основните својства

Додатоци на производот