Џо Мелоун Витамин Е Регенератор За Усни За Унисекс, 0,5 Унца

Џо Мелоун Витамин Е Регенератор За Усни За Унисекс, 0,5 Унца

Това е достапна
DEN 544.00
Количина на стоки:

Тип На Производ : Убавина Точка Пакет Димензија : 6. Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Белгија. Насочен третман кој ја омекнува, измазнува и негува ранливата кожа. Познат По своите ресторативни моќи, Витаминот Е ги брани усните од штетните ефекти на . Природно носи навестување на вкус на овој лековит третман.

Основните својства

Додатоци на производот