Бестојард 1 Сет 3 парчиња Денот На Независноста Клипови За Коса Денот На Независноста Шноли Денот На Независноста Додатоци За Коса Денот На Независноста Облека За К

Бестојард 1 Сет 3 парчиња Денот На Независноста Клипови За Коса Денот На Независноста Шноли Денот На Независноста Додатоци За Коса Денот На Независноста

Това е достапна
DEN 143.84
Количина на стоки:

Клип за Коса за бебиња : Практична фиба-Изработена од висококвалитетни ткаенини, рачно изработена и Ѕвезди И Пруги Игла За Коса : тие можат да ви помогнат во среќна и празнична атмосфера за забава. Коса : омилените Деца можат да бидат подароци за децата На Денот на Независноста. Детска Глава : ?? ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА БАРЕТ - - - - - Изработена од платнен материјал, за употреба. Црвена Коса Лакови За Девојки : ?? ПАТРИОТСКА ОБЛЕКА ЗА ГЛАВА - - - - - со овие штипки за коса, вашите деца ќе бидат поубави и поубави. Пакетот Вклучува 1 х Сет 3 парчиња Карактеристики На Фризури-Боја : Црвена, сина, Бела Крпа За Коса. - Големина : Околу 9, 00Х6, 00Х3, 00см/ 3, 54Х2, 36Х1, 18во Шноли За Девојки. - Материјал : крпа денот на независноста лак. - Лесно се комбинира со друга облека или додатоци за секојдневен изглед 4-ти јули бебе лак. - Украсени со голем лак, тие се извонредни и убави навивачки лак за коса. - Исклучителна покривка за Глава За Денот На Знамето, Денот На Независноста и други патриотски настани, или само за секојдневно украсување на косата клип за лак за коса. - Обрасците на знамето и светлите бои прават да изгледате пенливо Американско Знаме Бебешка Лента за Глава. - Овие фризури ќе создадат празнична атмосфера за денот На Независноста партија четврти јули додатоци.

Основните својства

Додатоци на производот