Торба за шминка, Торба За Тоалет, Водоотпорна Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет, Торбичка Со Патент За Жени, Девојки, Мајка, Сестра, Пријатели, Влажна Т

Торба за шминка, Торба За Тоалет, Водоотпорна Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет, Торбичка Со Патент За Жени, Девојки,

Това е достапна
DEN 223.84
Количина на стоки:

Материјал : торбата за шминка е изработена од оригинална водоотпорна ткаенина, 100% полиестер со вграден ТПУ, водоотпорен, перат, еднократно, доволно силен и лесен, може да трае долго време употреба Доволно простор : големината на торбата е приближно 11,8 х 8,7 х 2 инчи. Дизајниран е со патент, лесен за отворање и затворање. Доаѓа со рачка, можете да ја закачите торбата на копчињата на вратата, шипката за крпи, каде и да посакате. Поради големата големина, чантата е погодна и за различни видови козметика и други работи, добар избор за внатрешни работи на отворено. Различни Стилови : козметичката кеса е отпечатена со различни дезени, смешната комбинација на теми ќе биде одличен белег, додавајќи забава и боја во животот или животот на вашите пријатели. можете да се повикате на слики за повеќе информации за стилот пред купувањето. СИТЕ Во Една Повеќенаменска Торба : Нашата торба е дизајнирана со водоотпорни материјали за безбедно одржување на влагата подалеку од вашите суви предмети. Совршен за козметика, додатоци, електроника, моливи, ручек, пелени, облека за вежбање, костими за капење итн. Совршен Подарок : оваа торба не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци. Погоден за различни сцени или фестивали, за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Тоа е одличен избор за загревање на куќата, спомен, празнични подароци, како што се роденден, ден на мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн.

Основните својства

Додатоци на производот