Градски Теми Капак За Пелени За Девојчиња И Момчиња За Пливање Еднократно Отпорен на Истекување За Часови По Базен Плажа, Жешка Розова, 12-18 Месеци

Градски Теми Капак За Пелени За Девојчиња И Момчиња За Пливање Еднократно Отпорен на Истекување За Часови По Базен Плажа, Жешка Розова,

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Микрофибер Полиестер Направени во САД! Квалитет на кој можете да верувате и гордо да ги одржувате работните места локални. Капак за пелени за повеќекратна употреба совршен за пливање во базен, плажа, езеро или за играње вода. Може да се користи самостојно или со пелена за пливање за еднократна употреба одоздола; некои јавни места за пливање бараат и пелена за пливање за еднократна употреба и капак за пелена за пливање за повеќекратна употреба. Зошто да ги купите овие капаци за пелени? Едноставно, затоа што го добивате она за што плаќате, менструација. Евтините навлаки за пелени не работат и шевовите брзо се влошуваат; велкро и прилепувањата се тешки за употреба и децата можат да ги соблечат. Овие корици се квалитетни предмети изработени со најквалитетни материјали, најквалитетни шевови, удобни и изработени во САД. Тие се вклопуваат безбедно и цврсто, така што несреќите во базенот секогаш се содржани; нема велкро или прилепувања што децата можат да ги вратат. Кога вашето име е поврзано со малите многу познати личности, облеката е полесна продажба. Додај во славна личност жалба фактот дека облеката е направена Во Сад, и имаш златен рудник!.

Основните својства

Додатоци на производот