ND замена на филмот контролор на филмови отпорни на абење Flex кабелски лента за спроводлив филм за PS5 контролер

ND замена на филмот контролор на филмови отпорни на абење Flex кабелски лента за спроводлив филм за PS5 контролер

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Висок квалитет за професионална употреба Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и отпорен на абење. Лесен за употреба стабилни перформанси. Заменете ги оригиналните оштетени делови, обезбедуваат долг животен век и подобри перформанси во работата. Карактеристики : Висок квалитет за професионална употреба. Изработено со високо квалитетен материјал, издржлив и отпорен на абење. Лесно да се користи стабилна изведба. Поставување на оригиналните оштетени делови, обезбедува долг живот и подобра работа. , Професионално производство, голема точност и сигурна. Пакуван вклучува : 1* Главно тело Флексибилно рамен кабел2* l/rconductive филм.

Основните својства

Додатоци на производот