Феер Подарок Перница Јадро Еден Возрасен 3д Тродимензионален Магнет За Дишење Цервикален Рбет Заштита Перница Јадро

Феер Подарок Перница Јадро Еден Возрасен 3д Тродимензионален Магнет За Дишење Цервикален Рбет Заштита Перница Јадро

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Ватирањето ја дели перницата на перница со повеќе мини Тоа може да се даде на вашето семејство и пријатели како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста или свадбата. избалансирана поддршка, повеќе меки, давајќи ви удобност да се потпрете. Уживајте во лесен луксузи добар сон,Здрав И удобен живот. Може директно да се мие рачно или да се мие машина. Ватирањето ја дели перницата на мултиплемини pillow.It може да им се даде на вашето семејство и пријатели како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста или свадбата.избалансирана поддршка, повеќе меки, давајќи ви удобност да се потпрете .Уживајте во лесен луксузи добар сон,Здрав И удобен живот.Може директно да се мие рачно или да се мие машина.Совет : (1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Пакетот вклучува : 6*перница (со исклучок на други предмети на екранот на сликата)1. Ве молиме дозволете3-6см грешка поради мерење. Поради различните компјутерски екрани и монитори, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.Ви благодариме за разбирањето!Потсетете : по добивањето на пакувањето, ве молиме внимателно проверете го пакувањето и производот. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите проблемот.

Основните својства

Додатоци на производот