Папагал ја снабдува играчката од не'рѓосувачки челик со кафез со птици, виси залак играчки кафез, приказ на приврзок за големи и средни птици, парови на буџет кокати

Папагал ја снабдува играчката од не'рѓосувачки челик со кафез со птици, виси залак играчки кафез, приказ на приврзок за големи

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Идеално за повеќето средни и големи птици-оваа играчка од не'рѓосувачки stellвезди е погодна за кокатил, зелена образ, мина, гранка, монах паракета, макав итн И слично на птиците со големина на средна и лага. Висок квалитет -изработено од не'рѓосувачки челик, тој е убав, издржлив и отпорност на залак, нетоксичен и безбеден. Ги прави вашите птици среќни - птиците како светли бои и играат со играчката, кои ќе ги ослободат своите емоции и ќе ја намалат осаменоста. Bellвонките се слатки звуци, можат да го привлечат вниманието на птицата. Вредната забава-не'рѓосувачката играчка со stellвона со sвона се забавни во грицкање и искачување. Лесно привлекувајќи го вниманието на папагалите, не ја повредува устата. Лесно за инсталирање - оваа играчка има куки на неа, можете лесно да се дружите. Исто така е многу лесно да се расклопи и складира. Идеално за повеќето средни и големи птици-оваа играчка од не'рѓосувачки stellвезди е погодна за кокатил, зелена образ, мина, гранка, монах паракета, макав итн. И слично на птиците со големина на средна и лага. Висок квалитет -изработено од не'рѓосувачки челик, тој е убав, издржлив и отпорност на залак, нетоксичен и безбеден. Ги прави вашите птици среќни - птиците како светли бои и играат со играчката, кои ќе ги ослободат своите емоции и ќе ја намалат осаменоста. Bellвонките се слатки звуци, можат да го привлечат вниманието на птицата. Вредната забава-не'рѓосувачката играчка со stellвона со sвона се забавни во грицкање и искачување. Лесно привлекувајќи го вниманието на папагалите, не ја повредува устата. Лесно за инсталирање - оваа играчка има куки на неа, можете лесно да се дружите. Исто така е многу лесно да се расклопи и складира. Спецификации : Материјал : Големина на не'рѓосувачки челик : Како слики прикажани Боја : Како слики прикажани карактеристики : Материјалот е не'рѓосувачки челик, тој е издржлив, санитарен и лесен за чистење со благ сапун и вода.

Основните својства

Додатоци на производот