X -образец ќебе)

X -образец ќебе)

Това е достапна
DEN 168.00
Количина на стоки:

Супер симпатична шема Екстремно мека и пријатна. 30x40 инчи : Совршено за бебиња/мали деца да се тресат со, да носат наоколу или за слатки фотографии (ние дури ги користиме овие како мало биро за скут како возрасни понекогаш- но предупредувајте дека не сме највисоки луѓе). 50x60 инчи : Ова е големината на традиционалното ќебе за фрлање. Совршено за лежење на каучот, тргување на патување или седење со оган со!. 60x80 инчи : Ова е нашето најголемо ќебе и е со големина на душек на кралицата. Совршено е за покривање на цел кревет со големина на близнаци дури и надолу од страните (гледајќи во вас студенти од колеџ) или како врвно ќебе (но сепак супер пријатно) на полн, кралица или кралски кревет. Супер симпатична шема. Екстремно мека и пријатна. 30x40 инчи : Совршено за бебиња/мали деца да се тресат со, да носат наоколу или за слатки фотографии (ние дури ги користиме овие како мало биро за скут како возрасни понекогаш- но предупредувајте дека не сме највисоки луѓе). 50x60 инчи : Ова е големината на традиционалното ќебе за фрлање. Совршено за лежење на каучот, тргување на патување или седење со оган со!. 60x80 инчи : Ова е нашето најголемо ќебе и е со големина на душек на кралицата. Совршено е за покривање на цел кревет со големина на близнаци дури и надолу од страните (гледајќи во вас студенти од колеџ) или како врвно ќебе (но сепак супер пријатно) на полн, кралица или кралски кревет. Ова ќебе со шема X е совршен додаток на вашиот дом без оглед како изгледа вашиот дом. Неговиот дизајн сместува семеен дом, студентски дом, стан или кој било друг простор за живеење. Ова ќебе е исклучително меко и совршено за прицврстување. Доаѓа во 3 различни големини кои служат разни цели во зависност од тоа што го барате. 30x40 инчи : Совршено за бебињата/мали деца да се тресат, да носат наоколу или за слатки фотографии (ние дури ги користиме како како мало биро за скут како возрасни понекогаш- но предупредувајте дека не сме највисоки луѓе) 50x60 инчи : ова е големината на традиционалното ќебе за фрлање.

Основните својства

Додатоци на производот