Меки И Пријатни Органски Памучни Ќебиња За Повивање За Бебиња Црно Бело Сив Дизајн Обвивки За Повивање За Новороденчиња, 0-3 Месеци

Меки И Пријатни Органски Памучни Ќебиња За Повивање За Бебиња Црно Бело Сив Дизајн Обвивки За Повивање За Новороденчиња, 0-3 Месеци

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

●Чувајте Го Вашето Бебе Безбедно и Удобно со Нашата Прилагодлива Обвивка За Новороденчиња ● нашата обвивка за новороденчиња е совршена за одгледување бебиња и создава удобна средина слична на утробата која помага да се спречи запрепастувачки рефлекс и промовира здрав сон Со сигурно и прилагодливо вклопување, можете да бидете лесни знаејќи дека вашето бебе е пријатно и удобно цела ноќ. ●Без напор грижете се за вашето бебе со нашите пријатни памучни лопатки} нашиот лесен за употреба дизајн ги поедноставува промените на пелените и го максимизира времето на гушкање. Достапно во темносина, бургундска и светло зелена боја, нашето ексклузивно повивање создава безбедна средина за спиење за вашето бебе. ●Изберете Совршено Вклопување За Вашето Растечко Бебе} Нашите ќебиња за повивање се погодни за доенчиња 0-3 месеци, 6-12 килограми, до 25 инчи и се унисекс. Машинското перење останува помеко со секое перење.И со лесни упатства за нега, можете да ја одржите вашата лопатка да изгледа и да се чувствува одлично миење после миење. ●Дајте Подарок За Удобност Со Нашите Симпатични Лопатки● Барате совршен подарок за бебиња? Нашите лопатки се слатки, практични и прават одличен подарок за туширање за бебиња, родендени или празници. Вашите пријатели и семејство ќе ја сакаат удобноста и удобноста на нашата лесна за употреба лопатка.

Основните својства

Додатоци на производот