Дизајн На Хороскопски Стил На Рак Ѕидно Светло, Функција За Ноќно Светло, Хороскопски Рак Оригинален Внатрешен Декор На Домот, Ѕидна Светилка, Совршен Подарок

Дизајн На Хороскопски Стил На Рак Ѕидно Светло, Функција За Ноќно Светло, Хороскопски Рак Оригинален Внатрешен Декор На Домот, Ѕидна

Това е достапна
DEN 739.20
Количина на стоки:

Функција за Ноќно Светло гроздобер ѕиден часовник направен од користени винилни плочи Светлината се заснова НА ЛЕД диоди, кои имаат извонредно очекување на работниот век на траење понекогаш и до 100. Детални информации за производот : движењето На Часовникот работи тивко и вашиот омилен часовник ќе ви служи многу долго големината на часовникот е 12" ние го спакуваме нашиот рачно изработен часовник во посебна заштитена кутија. Гроздобер винил рекорд ѕид светилка часовник одговара на секој дизајн и внатрешни работи. Нарачајте еден за себе и уживајте во зборовите на задоволство од вашите пријатели, колеги и соседи. Ќе ни требаат околу 2-3 работни дена за да ве направиме винил запис ѕиден часовник и да ви го испратиме. Потоа, потребни се околу 7-11 работни дена за да ви бидат доставени. Обезбеден е број за следење. Ние ќе ви ги вратиме парите или ќе ви испратиме друг часовник бесплатно во рок од 30 дена откако ќе го добиете часовникот во случај часовникот да се скрши. Ве молиме наведете слики. Вашето мало уметничко дело ве чека. Дефинитивно ќе ги цените сите придобивки од неговата работа!.

Основните својства

Додатоци на производот