Оаренкол Божиќ Дедо Мраз Елен Мечка Подароци Елка Здолниште 36 инчен Божиќ Празник Дрво Дрво Декорации

Оаренкол Божиќ Дедо Мраз Елен Мечка Подароци Елка Здолниште 36 инчен Божиќ Празник Дрво Дрво Декорации

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината е мазна и мека на допир, што може да обезбеди долгорочна употреба, да ја одржува бојата светла и издржлива и да ви овозможи да имате поинакво фестивалско искуство. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : големо Здолниште За Новогодишна елка мери 48 инчи (122 см) , мало мини Здолниште За Новогодишна елка со димензии 36 инчи( 91 см), совршено одговара на различни големини На Новогодишни елки и обезбедува доволно простор за редење подароци под дрвото. СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА НА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : можете да ја поставите каде сакате, класичното ретро Здолниште За Новогодишна елка е совршено за отворено, внатрешно, дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или други места, исто така можете да ви го дадете Како топол божиќен подарок Семејство и пријатели. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Здолниште За Новогодишна елка со 3 ремени за јаже, тоа е брз и лесен начин за украсување на ременот За Новогодишна елка, може повторно да се користи одново и одново. Многу е погодно да го чувате подот од вашиот дом или канцеларија бесплатно во текот на целата сезона. Влијанието на борови иглички или сок. ДЕКОРАЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ова висококвалитетно здолниште од дрво е издржливо и суштински додаток за Божиќ. По Божиќ, можете да го користите како домашен килим или да го користите следната година. (Рачно перење и машинско перење. Исушете на ладно место и избегнувајте долгорочно изложување на сончева светлина. МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер. Кратката пената што ја покрива површината е мазна и мека на допир, што може да обезбеди долгорочна употреба, да ја одржува бојата светла и издржлива и да ви овозможи да имате поинакво фестивалско искуство. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : големо Здолниште За Новогодишна елка мери 48 инчи (122 см) , мало мини Здолниште За Новогодишна елка со димензии 36 инчи( 91 см), совршено одговара на различни големини На Новогодишни елки и обезбедува доволно простор за редење подароци под дрвото. СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА НА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : можете да ја поставите каде сакате, класичното ретро Здолниште За Новогодишна елка е совршено за отворено, внатрешно, дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или други места, исто така можете да ви го дадете Како топол божиќен подарок Семејство и пријатели. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Здолниште За Новогодишна елка со 3 ремени за јаже, тоа е брз и лесен начин за украсување на ременот За Новогодишна елка, може повторно да се користи одново и одново. Многу е погодно да го чувате подот од вашиот дом или канцеларија бесплатно во текот на целата сезона. Влијанието на борови иглички или сок. ДЕКОРАЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ова висококвалитетно здолниште од дрво е издржливо и суштински додаток за Божиќ. По Божиќ, можете да го користите како домашен килим или да го користите следната година. (Рачно перење и машинско перење. Исушете на ладно место и избегнувајте долгорочно изложување на сончева светлина. СОВРШЕНО ЗДОЛНИШТЕ ОД ДРВО ЗА ПРЕТСТОЈНИТЕ ПРАЗНИЦИ! Имаме различни модели На Здолништа За Новогодишна елка од кои можете да изберете, додавајќи празнична атмосфера.

Основните својства

Додатоци на производот