Тропски Неонски Палми Лисја Беспрекорна Шема Цветни Елка Здолниште Црвена Елка Декорација Нова Година Празничен Празник Партија Декор 36

Тропски Неонски Палми Лисја Беспрекорна Шема Цветни Елка Здолниште Црвена Елка Декорација Нова Година Празничен Празник Партија Декор 36

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

✻совршена Големина : 36 инчи / 91см Здолниште Од Дрво со Целосна Големина, Погодно за Повеќето Новогодишни Елки Доволно Голем За Да Ставите Повеќе Подароци Што Ги Сакате На Него И Да Ги Одржувате Вашите Подови Чисти. ✻материјал : Изработен Од Полиестерско Руно, Мек Удобен и Издржлив.2 Ремени Со Црвено Јаже За Лесна Инсталација И Лесно Јазлирање. ✻повеќенаменски : Совршен За Домашни Украси во Затворен простор. Можете Да Го Користите Во Дневна Соба, Спална Соба, Градина, Бар, Хотел, Супермаркет, Канцеларија,Божиќ,Ноќта На Вештерките, Божиќен Косплеј, Продажба, Промоции, Годишни Церемонии, Настани Во Заедницата, Сценски Настапи, Празнични Забави. ✻заштитете Го Подот : На Ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова година, Користете Го Овој Забавен Додаток За Да Донесете Малку Празнична Радост. Овој Шармантен Фустан За Новогодишна Елка Е Совршен За Одржување На Подот Од Вашиот Дом Или Канцеларија Без Борови Иглички Или Сокови Во Текот На Целиот Празник. ✻користливи Божиќни Орнаменти : Ова Здолниште Од Дрво Има Долготрајна Издржливост, Што го Прави Суштински Додаток За Божиќ, Ноќта на Вештерките и Нова година. Можете Да Го Користите Како Домашен Тепих Или Да Го Користите Следната Година. Перформанси На Производот Изработен Е Од Висококвалитетна Четкана Ткаенина За Да Обезбеди Долгорочна Употреба, Може Да Ја Одржува Бојата Светла И Трајна И Да Ви Овозможи Да Имате Поинакво Празнично Искуство. Мекиот И Мек Кадифен Материјал Има Добар Изглед, Е Мек, Лесен И Има Добар Допир. Украсувањето На Елката Ќе Додаде Празнична Топла Атмосфера И Ќе Го Разубави Животот.

Основните својства

Додатоци на производот