Рачно ноќно светло креативно зголемување на празнична атмосфера Дедо Мраз Дедо Клаус Триаголник за триаголник за подароци за подароци

Рачно ноќно светло креативно зголемување на празнична атмосфера Дедо Мраз Дедо Клаус Триаголник за триаголник за подароци за подароци

Това е достапна
DEN 1000.00
Количина на стоки:

Може да се користи за дома и градинка Конструиран е од пластичен материјал. Дијаметарот на оваа рачна ноќна светлина е 9,5 см, а висината е 16,4 см. Оваа ноќна светлина со Дедо Мраз е совршено за украси за Божиќни забави и може да се обеси на елката за да додадете Божиќна атмосфера во вашиот двор. Оваа рачна ноќна светлина има тркалезен железен прстен на врвот за да се олесни виси, целата форма е како мал триаголен шатор, многу симпатичен и интересен. Опис : Оваа рачна ноќна светлина има тркалезен железен прстен на врвот за да се олесни виси, целата форма е како мал триаголен шатор, многу симпатична и интересна. Ова ноќно светло со Дедо Мраз е совршено за украси за Божиќни забави и може да биде обесено на елката за да додадете Божиќна атмосфера во вашиот двор. Изработена е од пластичен материјал. Дијаметарот на оваа рачна ноќна светлина е 9,5 см, а висината е 16,4 см. Може да се користи за дома и градинка. Име на ИТИМ : Рачен ноќен светла : Пластични производи : Лесно за виси, трајно, симпатично, декоративно напојување : 2 x AAA батерија (не е вклучена) Детали за големината : Дијаметар : 9,5 см/3,74 "(приближно. ) Висина : 16,4 см/6,46 “(приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите.

Основните својства

Додатоци на производот