Хомефорд Дијамант Сјај ' Добредојдовте Бебе Венец, 7-Инчен, 7-Стапки-Светло Розова

Хомефорд Дијамант Сјај ' Добредојдовте Бебе Венец, 7-Инчен, 7-Стапки-Светло Розова

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Дијамант Сјај "Добредојдовте Бебе" Венец, 7-Инчен, 7-Стапки Украсете го вашиот следен туш за бебиња или забава за откривање на полот со овој сјај добредојде бебе венец!. Оваа прекрасна венец ќе направи совршен додаток на вашата внатрешна или надворешна забава со светло розова или светло сина боја. Тоа е симпатична тема и дизајнот сигурно ќе ги воодушеви вашите гости и ќе додаде сјај на вашиот декор. Должина : 7' Ширина : 7". Дијамант Сјај "Добредојдовте Бебе" Венец, 7-Инчен, 7-Стапки. Украсете го вашиот следен туш за бебиња или забава за откривање на полот со овој сјај добредојде бебе венец!. Оваа прекрасна венец ќе направи совршен додаток на вашата внатрешна или надворешна забава со светло розова или светло сина боја. Тоа е симпатична тема и дизајнот сигурно ќе ги воодушеви вашите гости и ќе додаде сјај на вашиот декор. Должина : 7' Ширина : 7". Украсете го вашиот следен туш за бебиња или забава за откривање на полот со овој сјај добредојде бебе венец! Оваа прекрасна венец ќе направи совршен додаток на вашата внатрешна или надворешна забава со светло розова или светло сина боја. Тоа е симпатична тема и дизајнот сигурно ќе ги воодушеви вашите гости и ќе додаде сјај на вашиот декор.

Основните својства

Додатоци на производот