3 инчи Добредојдовте на нашиот камион од тиква, цитат украси есенска жетва Рустишхиртхристма украси за деца момчиња девојчиња кои висат украси за украсување на нов

3 инчи Добредојдовте на нашиот камион од тиква, цитат украси есенска жетва Рустишхиртхристма украси за деца момчиња девојчиња кои висат

Това е достапна
DEN 143.84
Количина на стоки:

Тркалезни украси : Овие Божиќни украси од 2022 година се стил на задржување, тркалезни порцелански украси за новогодишни елки со висечка златна жица за лесно да висат на вашата елка или на штанд за украси Двокреветни печатени украси Керамички украси : 3 инчи Божиќен декор двострана печатење во дизајн, без бледнее и долготрајна слика. Одличниот декор на новогодишни елки е совршен чувар за да се запамети каква е лудата година 2022 година!. Орнамент Божиќен декор : Стил на чување и специјални елементи, да се потсетиме на тешкото време што помина оваа година. Декоративни висечки украси за подароци за Божиќни украси. Божиќни подароци : Единствени Божиќни подароци за вашите пријатели, семејство или некој што го сакате само за да им посакате добро, исто така да се користат како новогодишни, годишни подароци за вашето семејство, пријател, членови на црквата и баби и дедовци. Божиќна употреба : Божиќните украси се совпаѓаат со златна жица, која може да се обеси на новогодишни елки, врати, wallsидови или каде сакате како украси. Тркалезни украси : Овие Божиќни украси од 2022 година се стил на задржување, тркалезни порцелански украси за новогодишни елки со висечка златна жица за лесно да висат на вашата елка или на штанд за украси. Двокреветни печатени украси Керамички украси : 3 инчи Божиќен декор двострана печатење во дизајн, без бледнее и долготрајна слика. Одличниот декор на новогодишни елки е совршен чувар за да се запамети каква е лудата година 2022 година!.

Основните својства

Додатоци на производот