Надворешен Календар За Доаѓање 2022 Година, Календари За Деца/Девојче/Тинејџерки/Тинејџерки/Возрасни Жени, Малата Сирена Самостојна Ноќна Светлина Комплет Уметност

Надворешен Календар За Доаѓање 2022 Година, Календари За Деца/Девојче/Тинејџерки/Тинејџерки/Возрасни Жени, Малата Сирена Самостојна

Това е достапна
DEN 159.84
Количина на стоки:

●ДЕТСКИ КАЛЕНДАР за ДОАЃАЊЕ 2022 година € Зад секоја врата, Има изненадување, можеби тоа е виолетова сирена принцеза или син делфин или други преслатки орнаменти 24 дена одбројување До Божиќ, колку поблиску стигнете До Божиќ, толку поубави се вашите ноќни светла. ●УМЕТНОСТА И ЗАНАЕТИТЕ ЗА ДЕЦА и ВОЗРАСНИ, децата и возрасните жени можат да дизајнираат каде да ги стават малите украси во ноќните светла и да ја искористат својата креативност и имагинација за да изградат своја уникатна ноќна светлина додека го чувствуваат изненадувањето На Божиќните подароци. Уметност и занаети за деца 4-6, уметност и занаети за деца на возраст од 6-8 години, уметност и занаети за деца на возраст од 8-12 години, уметност и занаети за возрасни жени. ●ИГРАЧКИ за СИРЕНА + овој подводен светски календар доаѓа со виолетови и жолти сирени, опашка од сирена, делфин и некои seastarsвезди, песок, мини шише со желба. Одлични играчки сирена подароци за девојки 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 години, и совршен сирена подароци за жени, девојки возраст 6-8, 8-12, 13-16 тинејџери и тинејџери девојка. ●БОЖИЌНИ ПОДАРОЦИ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ●направете своја ноќна светлина, испраќајќи ги најдобрите желби и Божиќни подароци за жени, мајка, сопруга, девојка, баба, сестри, соработници, наставници, ќерка, внука, внука и тинејџерки.

Основните својства

Додатоци на производот