Абаодам 2 Кеси Божиќна Лажна Декорација На Снег Вештачки Снег Божиќни Снежни Реквизити Што Се Користат За Славење На Среќен Божиќ

Абаодам 2 Кеси Божиќна Лажна Декорација На Снег Вештачки Снег Божиќни Снежни Реквизити Што Се Користат За Славење На Среќен Божиќ

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Изработен од материјал, многу безбеден за употреба за вас Исто така може да биде добар фото реквизит за да се земе некои незаборавни слики. Прекрасен бел вештачки бел снег за сите што ги украсувате потребите во текот на целата година. Создадете фантастичен изглед На Вашиот божиќен или друг празничен дисплеј со вештачкиот снег. Услуга по продажбата : Ви благодариме за вашата и се надеваме дека ќе бидете сигурни дека сѐ е соодветно за вас. Ако има некој проблем со Нашите Божиќни орнаменти, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти, ние ќе го третираме искрено. тронг> Опистронг>Изработен од материјал, многу безбеден за употреба за вас. Прекрасен бел вештачки бел снег за сите што ги украсувате потребите во текот на целата година. Создадете фантастичен изглед На Вашиот божиќен или друг празничен дисплеј со вештачкиот снег. Исто така може да биде добар фото реквизит за да се земе некои незаборавни слики.тронг> Карактеристикисилна> - Боја : Бела.- Материјал : ПП Памук.- Големина : Околу 25.- Изработен од материјал, многу безбеден за употреба за вас.- Исто така може да биде добар фото реквизит за да се земе некои незаборавни слики.- Прекрасен бел вештачки бел снег за сите што ги украсувате потребите во текот на целата година.

Основните својства

Додатоци на производот