WSLHFEO SCP Фондација Специјални Процедури За Задржување ФОНДАЦИЈА ДКП Мобилни Работни Сили Бета-7 Маз Хатерс Воена Кука Јамка Тактики Моралот Рефлексивни Л

WSLHFEO SCP Фондација Специјални Процедури За Задржување ФОНДАЦИЈА ДКП Мобилни Работни Сили Бета-7 Маз Хатерс Воена Кука Јамка Тактики Моралот

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

7см Везени Моралот Лепенка Воена Облека Додатоци. Овој Квалитетен Лепенка Е Навистина Одличен за воен Комплет и Облека и Јакна,Капа,Ранец итн.Кука поддршка за да се обезбеди на јамка лепенка на униформи,шлемови, долна облека или руно јакна ракави,тактички елеци, торби, ранци, итн. Одличен Квалитетен Вез. 100% Врвен Квалитет Детален Вез. Поддршка : Кука И Јамка Вез Лепенка Материјал : 100% Високо Везени ПАКЕТ : 1 парчиња Боја : како метод на испорака на слика : Кина Пост/ Епакет се проценува дека ќе пристигне околу САД/Канада 9-16 работни дена, Обезбедете број за следење на транспортот. Потеклото на моралните закрпи трага назад кон борбениот авион нос уметност од Првата Светска Војна.за време на Виетнамската Војна, единиците често создаваа иронични, хумористични морални закрпи. - Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори. ве молиме погледнете ги физичките Меѓународни Купувачи-Ве Молиме запомнете : 1. Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучени во цената на предметот или трошоците за испорака. Овие трошоци се одговорност на купувачот. Ве молиме проверете кај царинската испостава на вашата земја за да одредите кои ќе бидат овие дополнителни трошоци пред наддавање/купување.

Основните својства

Додатоци на производот