Органска Основа За Сјај За Усни Јасна Усна Полна Јасен Сјај За Усни Масло За Усни Природна Негување Нега На Усните Полн Сјај За Усни Длабоко Навлажнувачки Поправка

Органска Основа За Сјај За Усни Јасна Усна Полна Јасен Сјај За Усни Масло За Усни Природна Негување Нега На Усните Полн Сјај

Това е достапна
DEN 1108.80
Количина на стоки:

●Природна Формула●Маслото За Усни Содржи Витамин Е И Други Природни Екстракти Од Формула, Кои Се Нежни И Пријателски Расположени Кон Усните, Се Грижат За Усните, Сувите И Испукани Усни И Претставуваат Хидрирани И Мазни Усни ①Полни Усни Сјај Усна Масло ● Дебели Усна Масло Може Да Ги Задоволи Сите Ваши Потреби, Тоа Може Да Се Исуши И Испукани Усни, Подобрување На Усните Линии, Трајни Навлажнувачки, Направи Усните Повеќе Дебели, Мазни И Еластични, И Дебели, Шармантна И Секси Усни. ●Лесна Текстура●Транспарентното Масло За Усни Што Ја Полни Усната Е Лесно Во Текстура, Нанесено На Усните, Не Е Тешко, Навлажнувачки, Но Не Лепливо, Силна Флуидност, Може Да Се Користи Со Кармин, Да Создаде Навлажнувачка Шминка За Усни, Може Да Ја Направи Текстурата На Шминката За Усни Поочигледна Бојата Е Послушна. ●Дневен Мелем За Усни ● Нанесете Ретко Во Текот На Денот, Трајно Навлажнувачки И Направете Ја Шминката Послушна; Нанесете Густо Ноќе Пред Спиење И Навлажнете Ги Усните, Ексфолирајте, Длабоко Негувајте, Избришете Го Кератинот Со Памучна Подлога Следното Утро, А Усните Ќе Станат Полни И Влажни И Полни. `+Исклучителен Изглед Тој Е Мал И Исклучителен, Лесен За Носење И Употреба, Можете Да Ги Навлажнете Усните Кога Ви Треба, Тоа Е Најдобриот Подарок За Пријателките!. Органска Основа За Сјај За Усни Јасна Усна Полна Чист Сјај За Усни Масло За Усни Природно Негување Нега На Усните Полн Сјај За Усни Длабок Навлажнувачки Поправка На Суви И Испукани Усни Вкус Убавина 6 Парче Сјај За Усни Подебелина Јасен Сјај За Усни Масло За Усни Природна Негување Нега На Усните Полн Сјај За Усни Длабоко Навлажнувачки Поправка Суви И Испукани Усни Полни Усни Мелем ЗА Усни 8мл Материјал : течна Боја : како што покажува сликата, (поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Основните својства

Додатоци на производот