Гламза ФОЕРА Фондацијата Коректор Шминка Целосна Покриеност Мат Осветли Долготрајни ВЕЛИКА британија + Професионална Четка За Фондација За Рамно Лице

Гламза ФОЕРА Фондацијата Коректор Шминка Целосна Покриеност Мат Осветли Долготрајни ВЕЛИКА британија + Професионална Четка За

Това е достапна
DEN 207.84
Количина на стоки:

Е【Тоа е за целосна покриеност Може да ги поправи и усоврши несовршеностите на кожата, како што се нерамномерниот тон на кожата и круговите под очите. Обезбедува беспрекорна, беспрекорна камуфлажа во ултра мазна завршница. ➤Фондацијата со средна покриеност е изградена и мешана, измазнувајќи ги порите и несовршеностите за да даде изглед и јасен изглед на воздухот complexion.It содржи белење и навлажнувачки состав за поправка, покривајќи фини линии и брчки за сјајна, убава покриеност. И нема да се збрчка, да пукне или да се смири во линии. "Ова е ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ЧЕТКИ ЗА ШМИНКА ЗА ПОДЛОГА што некогаш ќе ја купите : q - таа е толку мека, густа, свиленкаста и толку добро ја нанесува основата. Ќе бидете заљубени во тоа. Оваа Четка Со Рамен Врв Кабуки ќе ги надмине вашите очекувања. Вашата основа ќе изгледа беспрекорно и воздушно. Нема шанси да бидете разочарани. Четката е професионална четка за подлога : q-четка за основање од професионална класа дизајнирана да обезбеди мазен, рамномерен финиш, беспрекорен изглед. Направено со синтетички влакна со врвен квалитет-мека како вистинска коса, не ја апсорбирајте основата во самата четка. 100% Гаранција За Задоволство! - Нарачајте сега и добијте го нашиот мир на умот 30-ден "подобро од парите назад" гаранција. Ние сме толку сигурни дека нашите производи работат дека ако поради некоја причина не го сакате колку што го правиме, ве Молиме испратете ми е-пошта и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. ПРОМОТИВНА ЦЕНА-ОГРАНИЧЕНО ВРЕМЕ ПОНУДА ФОЕРА - Целосна Покриеност Фондација - 30МЛ ОГРАНИЧЕНА НИСКА ЦЕНА ПОНУДА! Фоера Мека Мат Целосна Покриеност Течната Основа е и преседан во својата формула и навистина ефикасна во нејзината покриеност.

Основните својства

Додатоци на производот