Колекција за Ноќта на вештерките

Колекција за Ноќта на вештерките

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Ова доаѓа како лист со сите дизајни што ги гледате на избраниот трансфер и ќе работи само на ткаенини со светло обоени во боја (ако ги користите овие на какви било темни бои, тоа нема да се појави) едноставно ставете на облека, железо и подготвено за носење

Основните својства

Додатоци на производот