12 Бои Водоотпорен Течен Ајлајнер, Природна Долготрајна Мат Боја Останете Цел Ден Шарено Пенкало За Очи, Доказ За Размачкување #01 Црно,

12 Бои Водоотпорен Течен Ајлајнер, Природна Долготрајна Мат Боја Останете Цел Ден Шарено Пенкало За Очи, Доказ За Размачкување 01

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

`+Течни Пенкала За Ајлајнер Ќе добиете 1 ПАРЧЕ долготраен ајлајнер Течниот врв на пенкалото за очи има мазни линии, обезбедува 12 видови светли бои за избор. Може да обезбеди долготрајни, блескави мат бои кои ќе ви помогнат лесно да креирате модерна шминка и да го покажете најшармантниот шарм на жените. ①Водоотпорна и Отпорна На Пот, Мека природна формула И брзо сушење, водоотпорна, отпорна на пот и не е лесна за размачкување шминка, одлична моќ за задржување шминка, запечатен дизајн за подолга употреба.СОВЕТИ : Ве Молиме не трепкајте очи веднаш по употребата, почекајте 2-3 минути да се исуши, а потоа трае цел ден носење. ●Лесен За Употреба И Отстранувач ● врвот На течниот ајлајнер е многу мек и лесно може точно и непречено да ја нацрта шминката што ја сакате. Лесно може да се отстрани со средство за отстранување шминка. ①Совршено Пакување И Погодно За Многу Прилики.Погоден за шопинг, спорт, пливање, танцови забави, свадби и разни прилики. Може да се даде на неа, мајка, девојка, сопруга како уникатен подарок. Тоа е најдобриот подарок за шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот. ①Обезбедување на квалитет Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со ајлајнерот во боја, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, А ЗИТИЈАНИ ќе ви обезбеди задоволство по продажбата.

Основните својства

Додатоци на производот