влажни н Диви Мега Масни Сјај За Усни | Долготрајни | Хијалуронска Киселина | Висок Сјај | Кристално Јасно

влажни н Диви Мега Масни Сјај За Усни | Долготрајни | Хијалуронска Киселина | Висок Сјај | Кристално Јасно

Това е достапна
DEN 34.88
Количина на стоки:

Јасен Сјај за Усни : Уживајте во инстант сјајот додека ја покажувате природната боја на вашата совршена насмевка Навлажнувачки Сјај За Усни : богатата формула, помешана со Хијалуронска Киселина, Колаген, Сончогледово Масло и Витамин Е не само што обезбедува сјајна боја, туку помага и за навлажнување и кондиционирање на усните. Ултра-Сјајна Завршница : Формулирана Со уникатна Глазура Од Јојоба, овој сјај за усни ги прави вашите усни да светат светли како и вие. Лесна Апликација : вклученото стапче за апликатор го прави супер едноставно нанесување сјајна испуканост со едно лизгање. Без суровост И Веган : влажните н диви производи за шминка никогаш не се тестираат на животни и секогаш се без суровост. Спакувајте се за интензивниот сјај, боја и хидратација што ги копнеат вашите усни. Мега Маснотии затемнетиот сјај за усни има прекрасна боја со брилијантен сјај што не само што ги прави усните да изгледаат пополни и помазни, туку и промовира цврстина и хидратација. Мешавина од глазура Од јојоба, Макси Пептиди за Усни, Хијалуронска Киселина и Колаген ви дава се што е потребно за раскошно меко со бакнувачка боја. Влажната н дива започнува како прва на сите и останува доживотна дестинација за живописна и достапна убавина.

Основните својства

Додатоци на производот