Марк Барберио Потпиша Монтреал Канадиенс Хокеј Пак Автограм А-Автограм Нхл Пакс

Марк Барберио Потпиша Монтреал Канадиенс Хокеј Пак Автограм А-Автограм Нхл Пакс

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови. Марк Барберио Потпиша Монтреал Канадиенс Хокеј Пак Автограм а Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен марк барберио сувенири. Монтреал канадиенс сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот