Џими Дадли Боб Фелер Легендите На Индијанците Од Кливленд Потпишаа Бејзбол 26 Сигс Јса-Бејзбол Со Автограм

Џими Дадли Боб Фелер Легендите На Индијанците Од Кливленд Потпишаа Бејзбол 26 Сигс Јса-Бејзбол Со Автограм

Това е достапна
DEN 894.40
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. Џими Дадли Боб Фелер Кливленд Индијанци Легенди Потпишаа Бејзбол 26 СИГС ЈСА ако производот не е потпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите на боб Фелер. Кливленд индијанци сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот