2019-20 Нба Карики #48 ЌЕ Бартон ПОТПИШАН КАРТИЧКА АВТО 10 ПСА Плоча Грутки - Кошарка Плоча Автограм Картички

2019-20 Нба Карики 48 ЌЕ Бартон ПОТПИШАН КАРТИЧКА АВТО 10 ПСА Плоча Грутки - Кошарка Плоча Автограм Картички

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Кошарка Плочи Автограм Картички. 2019-20 Нба Карики #48 Ќе Бартон ПОТПИШАН КАРТИЧКА АВТО 10 Пса Плоча Грутки Ако производот е непотпишан или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени ќе бартон сувенири. Денвер Нагетс сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот