Ед Кранепул потпиша автоматски автограм Бејзбол Б98 - автограмирани бејзбол

Ед Кранепул потпиша автоматски автограм Бејзбол Б98 - автограмирани бејзбол

Това е достапна
DEN 655.84
Количина на стоки:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејзбол. Ед Кранепул потпиша автоматски автограм BAWLINGS Бејзбол Б127 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Ед Кранепул меморија. Меморијалии на Yorkујорк Метс.

Основните својства

Додатоци на производот