Ден Марино Автограм 1984 Топс Дебитант Картичка #123-Фудбал Плоча Автограм Дебитант Картички

Ден Марино Автограм 1984 Топс Дебитант Картичка 123-Фудбал Плоча Автограм Дебитант Картички

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Фудбал Плочи Автограм Дебитант Картички. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Фудбал Плочи Автограм Дебитант Картички. Дан Марино Автограм 1984 Топс Дебитант Картичка #123. Потпишан во сина шарпи преку предниот дел на картичката. Автентичноста и плочата е обезбедена Од Бекет, Авто Одделение Скапоцен Камен Нане 10. Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен ден Марино сувенири. Мајами делфини сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот