Кокуера Женски Моден Пад Кадифен Капут Со Џеб Обичен Лабаво Еднобоен Копче Надолу Плус Руно Јака Јакна Зимска Дама

Кокуера Женски Моден Пад Кадифен Капут Со Џеб Обичен Лабаво Еднобоен Копче Надолу Плус Руно Јака Јакна Зимска Дама

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Материјал : Памук и Полиестер Овој капут е трендовски и удобен, направен е за висококвалитетни материјали и е погоден за секојдневно носење. Затворање на патент. Рачно Перење/Машинско Перење. Натпревар : Носете ја оваа јакна со вашата омилена кошула одоздола, со фармерки, бели чевли, чизми и хеланки. Тоа е апсолутно задолжително за вашата гардероба, класичен капут кој ви дава удобен и елегантен изглед. Повод : Модерен капут за жени погоден за различни прилики во aut и зима, погоден за Запознавање, Дружење, Секојдневно Секојдневно, Работа, Одмор, Патување, Гала, Роденден. Тоа е достоен за гардероба, драги кралица, и јас сум сигурен дека убава нема да го пропуштите. парк свестер јуниорс јакни лесен кардиган со средна должина дами морнарица женски кардиген црна отворена плус големина јакна за жени бел блејзер фустан палто 3-11 месеци кратко топло пуфер надворешно цврсто змија зимски блејзери деловни секојдневни који снег канцелариски спортски вентилатор лето млади розови зип ап тексас истегнување возрасни пакети тенок фит преголеми дуксери скијачки руно обложени со паркови женски џемпери црвени и ситни зелени бургундски долги пролетни модни палта беж прашина двојно гради. пад водоотпорен парк дами темно кафеава со крзно трим на хауба крем crdigan зима топла розоваatот палто шамиче врвот извезени xs за виолетова мантил дожд сина мода топло водоотпорен лен блејзер 20w сива ветробран бомбардер зелена црвена тенок одговара лето препоните 2026 xxl кожа руно наредени памук бела лесни блејзери тактички сива кадифе подуени пакувани лесни кардигани тежина пролет ситни џебови бургундија жан елек професионална облека мантил доказ. блејзери обични јакни за ветробран плус големина женски блејзер работни палта на отворено за тежок пуфер xl високи меки секојдневни мантили за дожд дами кафеав мантил костим лесни џемпери со копчиња руно мантил џемпер зимски качулка јога целосна патент волна канада бангала најтопло палто лабораторија човек дуксери нагоре ситни надолу кадињи бели џебови за чистење појас тексас кратки кардигани лесен опремен спорт биг о прстен патент бизнис јакна без ракави жени долг зимски капут нејасни елек надворешна облека. Материјал : Памук и Полиестер. Овој капут е трендовски и удобен, направен е за висококвалитетни материјали и е погоден за секојдневно носење. Затворање на патент. Рачно Перење/Машинско Перење. Натпревар : Носете ја оваа јакна со вашата омилена кошула одоздола, со фармерки, бели чевли, чизми и хеланки. Тоа е апсолутно задолжително за вашата гардероба, класичен капут кој ви дава удобен и елегантен изглед. Повод : Модерен капут за жени погоден за различни прилики во aut и зима, погоден за Запознавање, Дружење, Секојдневно Секојдневно, Работа, Одмор, Патување, Гала, Роденден. Тоа е достоен за гардероба, драги кралица, и јас сум сигурен дека убава нема да го пропуштите. парк свестер јуниорс јакни лесен кардиган со средна должина дами морнарица женски кардиген црна отворена плус големина јакна за жени бел блејзер фустан палто 3-11 месеци кратко топло пуфер надворешно цврсто змија зимски блејзери деловни секојдневни који снег канцелариски спортски вентилатор лето млади розови зип ап тексас истегнување возрасни пакети тенок фит преголеми дуксери скијачки руно обложени со паркови женски џемпери црвени и ситни зелени бургундски долги пролетни модни палта беж прашина двојно гради. пад водоотпорен парк дами темно кафеава со крзно трим на хауба крем crdigan зима топла розоваatот палто шамиче врвот извезени xs за виолетова мантил дожд сина мода топло водоотпорен лен блејзер 20w сива ветробран бомбардер зелена црвена тенок одговара лето препоните 2026 xxl кожа руно наредени памук бела лесни блејзери тактички сива кадифе подуени пакувани лесни кардигани тежина пролет ситни џебови бургундија жан елек професионална облека мантил доказ.

Основните својства

Додатоци на производот