Тронкс Отров Високи Возрасни Ролери Вграден Хокеј Панталони

Тронкс Отров Високи Возрасни Ролери Вграден Хокеј Панталони

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на ременот. Армургард 1680 Негира балистички двослоен колено. Вентилирани пике 16 начин водат флекс тело ткаенина. Екстра голема ликра. Секако-Се Вклопуваат ii појас систем со еластична флекс назад појас. Целосно сублимирана графика.

Основните својства

Додатоци на производот