Роберт Вајт Потпиша Намалување Потпис Пса Днк 84790936 Х - 15 Пилот-Нфл Намалување Потписи

Роберт Вајт Потпиша Намалување Потпис Пса Днк 84790936 Х - 15 Пилот-Нфл Намалување Потписи

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Нфл Намалување На Потписи. РОБЕРТ ВАЈТ ПОТПИША НАМАЛУВАЊЕ ПОТПИС ПСА ДНК 84790936 Х-15 ПИЛОТ Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема Да биде вклучен роберт вајт сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот