Мајкл Џордан Уда Потпиша Пензионирање Чикаго Стрит Банер Булс Писмо 32х98-Нба Намалување На Потписи

Мајкл Џордан Уда Потпиша Пензионирање Чикаго Стрит Банер Булс Писмо 32х98-Нба Намалување На Потписи

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Нба Намали Потписи. МАЈКЛ ЏОРДАН УДА ПОТПИША ПЕНЗИОНИРАЊЕ ЧИКАГО УЛИЦА БАНЕР БУЛС ПИСМО 32Х98 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограм нема да бидат вклучени мајкл џордан сувенири. Чикаго булс сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот