Заменска батерија за PSP-1000, PSP-1000G1, PSP-1000G1W, PSP-1000K, PSP-1000KCW, PSP-1001, PSP-1004, PSP-1006 PSP-110 1800MAH Li-Ion

Заменска батерија за PSP-1000, PSP-1000G1, PSP-1000G1W, PSP-1000K, PSP-1000KCW, PSP-1001, PSP-1004, PSP-1006 PSP-110 1800MAH Li-Ion

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

【Компатибилен модел на замена】 PSP-1000, PSP-1000 G1, PSP-1000 G1 W, PSP-1000 K, PSP-1000 KCW, PSP-1001, PSP-1004, PSP-1006 【Параметри на батеријата】 Волти : 3,7 V Тип : Ли-јонски капацитет : 1800m Ah / 6,66 Wh. 【Параметри на батеријата】 Димензија : 57,36 x 35.83 x 13,25мм брус -категорија 89,5 g. 【Сертификација на квалитет】 Rosh, CE и UL Triple сертификација. Нема мемориски ефект, преголемо полнење, прекумерно празнење, надгревање, прекумерна и заштита од краток спој. Service Услуга по продажбата】 Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со кое било прашање, 24*7 Поддршка за е-пошта. 【Компатибилен модел на замена】 PSP-1000, PSP-1000 G1, PSP-1000 G1 W, PSP-1000 K, PSP-1000 KCW, PSP-1001, PSP-1004, PSP-1006. 【Параметри на батеријата】 Волти : 3,7 V Тип : Ли-јонски капацитет : 1800m Ah / 6,66 Wh. 【Параметри на батеријата】 Димензија : 57,36 x 35.83 x 13,25мм брус -категорија 89,5 g. 【Сертификација на квалитет】 Rosh, CE и UL Triple сертификација. Нема мемориски ефект, преголемо полнење, прекумерно празнење, надгревање, прекумерна и заштита од краток спој. Service Услуга по продажбата】 Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со кое било прашање, 24*7 Поддршка за е-пошта.

Основните својства

Додатоци на производот