Замокот Ибтом Бебе момчиња Половина роденденска торта Smash облека Краток ракав Bowtie Romper+Cover Cover Cover Bloomers+Suspenters+Headband

Замокот Ибтом Бебе момчиња Половина роденденска торта Smash облека Краток ракав Bowtie Romper+Cover Cover Cover Bloomers+Suspenters+Headband

Това е достапна
DEN 195.68
Количина на стоки:

♣ 【Материјал】 Роденденска костумска облека Поставете облека поставена од ткаенина од памучна мешавина, дишење, заштитете ја меката кожа на бебето, ќе го задржи вашиот мал принц удобен цел ден Затворање на привремено. ♣ 【Birthday Outfit for 1 Year Old Boy】Our Store the perfect look for your kids' special day with our seletion of Newborn infant Baby boy Casual outfits,baby boys cake smash outfit gentleman short sleeve romper short bloomers pants diaper cover, Клип-на-заградувачи на загради, загради за грб, лак и лента за глава 4 парчиња крштевање крштевање на свадбената годишнина од облеката за туширање, сет, доаѓање / одење дома облека, најдобра подарок за деца импресионираат и леле вашите гости и пријатели со полугодишната облека за роденденска забава!. ♣ 【1 -ви/2 -ри/3 -та костум】 памучни кратки ракави Ромпер се одликува со тркалезен врат, декор за боја на контраст на деколте, го натера вашето бебе да изгледа како малку господин. Печатено со писма „Тоа е мојот 1/2 роденден“, „На половина пат до еден“, „Јас сум на половина пат до еден“, „на половина пат до еден“, да го пренесам значењето на половина од една година. Дизајнот на рамената на рамото нуди доволно простор за движење на бебињата, а со 3 копчиња за прицврстување на препоните за лесно менување на пелени. ♣ 【За скапоцено малечко】 Совпаѓање на цветачи со еластични отвори за половината и отвори за нозе за обезбедување удобно вклопување. Плус со цврсти суспензии во боја, y назад, прилагодлив дизајн со 3 силни клипови и 2 прилагодувачи на должина, лесен за отворен клип, доволно сила за цврсто да ги држи пантолоните. Дојдете со лента за глава, направете го вашето мало момче попривлечно. Таквата симпатична и практична облека поставена да снима среќен и незаборавен роденден на вашето бебе!. ♣ 【Поводот】 Ова бебето со цртано бебе со цртани филмови може да биде совршен додаток за местото каде што дивите работи се 1 -ви роденден, 2 -ри роденденска забава, прва една година забава, свадби, забави, фотосесии, формални настани, облекување на Ноќта на вештерките, роденден photo sessions, carnival, Christmas, festival,pageant party, photography props,play-wear,Easter, Thanksgiving,summer holiday,casual, presents,dress up party and other special occasions and events, a Also a great gift for baby shower, friends, внук, внук.

Основните својства

Додатоци на производот