Chainенски облик и моќен градник за кревање, секси длабок v bralettes Спортски сон безжичен крем градник удобно притискање градник

Chainенски облик и моќен градник за кревање, секси длабок v bralettes Спортски сон безжичен крем градник удобно притискање градник

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% најлон, 20% спандекс. Направени во САД и увезени. За испорака : ✈✈✈✈ Експедитирана испорака : 3-7 дена. ✈✈✈✈ Стандарден превоз : 7-15 дена. Во рок од 24 часа испорака. Белешка за големината : Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата сопствена табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. (Голем попуст, купете 2 Добијте 35% попуст, купете 4 Добијте 1 бесплатно !!!). Жешка продажба на женски градници Топла продажба, денешни зделки, затворање на токи. Само миење на рацете, висат или линија за да се исушат, не милувајте суво, не бели. Супер мазно и дишење - изработено од 80% најлон и 20% спандекс. Супер истегнување и удобно, дишење и без мирис. Нашиот градник ќе биде совршено нежен за вашата кожа и нема да ги компресира градите, нема воздржаност. Се чувствува како да не носите ништо. Исто така, може да се перат и издржливо и нема да се деформираат по миењето. Без жица беспрекорен удобен градник за жени, тенок мек и лесен, оригинален градник за чувство на нула, исто како да не носите ништо воопшто, можете да уживате во поголема удобност!. Подигнете и активирајте ги градите - од половина чаша до целосна чаша, ги вложувате сите напори и грижа во подобрувањето и удобноста на бистата. Градскиот облик и моќниот кревање обезбедува моментално скулптурирање на обликот и контурата на градите против тресење, создавајќи перкиер и измазнета форма со целосна поддршка. Нашиот градник обезбедува целосна покриеност и голема поддршка за вас, што може да спречи да се затегнете градите и да постигне рамнотежа помеѓу поддршката и пластичноста, што ви дава шармантна линија на градите. Обликување и моќен градник за кревање - се верува дека нашиот градник ја турка раката и маснотијата на под -цицачите во вашите гради, помагајќи им на вашите мускули да се вратат во соодветна позиција за ефект на слабеење. Исто така, помага за подобрување на циркулацијата на крвта, а еластичниот материјал што се користи во градник може да го намали и добивката на маснотии и да престане да ги гуши градите. Градскиот град е доволно затегнат за да не навлезат во непријатно грб и маст со пазуви, ќе ги изедначи страничните гради, испакнатини и грозни линии на градник. Дизајн на притискање и гушкање-дизајниран со вашата биста на ум, овој градник со полно покритие со прилично нурне во центарот и мека чипка за прегрнување и помагање на маснотиите од пазувите да се вратат назад кон градите за да изгледаат поголеми и да притиснат За да се добие незгоден, полн и разголен изглед за кој сите ние отсекогаш посакувавме. А лентите за рамото се проширија на 3 см, не се лесни за лизгање и нема да ги задави рамената. Задните токи можат лесно да се прилагодат на удобна позиција. Погоден за секого и секоја пригода - нашиот градник е погоден за секоја облека, како што се маица, елек, фустан, пижами итн. И, исто така можете да го носите како лесен спортски градник, градник за јога, градник за спиење итн. Меки градници за дишење меки чаши совршени за сите спортови, како што се трчање, џогирање, танцување, возење велосипед, тенис, бадминтон, јога и многу повеќе. Нема непријатно подлога, но не ги израмнува вашите гради и сепак го дава кренатиот изглед. 80% најлон, 20% спандекс. Направени во САД и увезени. За испорака : ✈✈✈✈ Експедитирана испорака : 3-7 дена. ✈✈✈✈ Стандарден превоз : 7-15 дена. Во рок од 24 часа испорака. Белешка за големината : Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата сопствена табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. (Голем попуст, купете 2 Добијте 35% попуст, купете 4 Добијте 1 бесплатно !!!). Жешка продажба на женски градници Топла продажба, денешни зделки, затворање на токи. Само миење на рацете, висат или линија за да се исушат, не милувајте суво, не бели. Супер мазно и дишење - изработено од 80% најлон и 20% спандекс. Супер истегнување и удобно, дишење и без мирис. Нашиот градник ќе биде совршено нежен за вашата кожа и нема да ги компресира градите, нема воздржаност. Се чувствува како да не носите ништо. Исто така, може да се перат и издржливо и нема да се деформираат по миењето. Без жица беспрекорен удобен градник за жени, тенок мек и лесен, оригинален градник за чувство на нула, исто како да не носите ништо воопшто, можете да уживате во поголема удобност!. Подигнете и активирајте ги градите - од половина чаша до целосна чаша, ги вложувате сите напори и грижа во подобрувањето и удобноста на бистата. Градскиот облик и моќниот кревање обезбедува моментално скулптурирање на обликот и контурата на градите против тресење, создавајќи перкиер и измазнета форма со целосна поддршка. Нашиот градник обезбедува целосна покриеност и голема поддршка за вас, што може да спречи да се затегнете градите и да постигне рамнотежа помеѓу поддршката и пластичноста, што ви дава шармантна линија на градите. Обликување и моќен градник за кревање - се верува дека нашиот градник ја турка раката и маснотијата на под -цицачите во вашите гради, помагајќи им на вашите мускули да се вратат во соодветна позиција за ефект на слабеење. Исто така, помага за подобрување на циркулацијата на крвта, а еластичниот материјал што се користи во градник може да го намали и добивката на маснотии и да престане да ги гуши градите.

Основните својства

Додатоци на производот