Маица на колеџ „Јужни орли“ на Јужен Иглс, маица

Маица на колеџ „Јужни орли“ на Јужен Иглс, маица

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

100% памук Повлечете го затворањето. 100% памук, лесен и издржлив, кратки шарени ракави, вратот на екипажот. Дигитално печатено во САД, машинско миење. Одлична идеја за подароци за студенти, факултет, алумни, родители, семејство, пријатели, тим. Машки големини : мали, средни, големи, XL, 2xl. Погледнете ја табелата со големина за детали. Официјално лиценциран од Облека со републиката - облечете го вашиот училишен дух со гордост!. Нашите маички за маици на колеџ „Република“ на В. го содржат зборот „тато“ со шарено лого на колеџ или универзитет на вашето дете. Бидете сигурни да го покажете вашиот семеен дух со овие прекрасни маици. Само одберете ја вашата големина и додека сте тука, добијте и маица за појавување и за мама. 100% големини на памучни мажи : мали, средни, големи, XL, XXL. Погледнете ја табелата со големина за детали. Бои : Погледнете ги достапните опции Дигитално печатени во САД лесни, меки и издржливи кратки ракави на екипажот на вратот, миење одлична NCAA облека и идеја за подароци за облека за тато за татковци, празници, родендени, студенти, факултет, алумни, родители, пријатели, дипломирање, Назад на училиште и fansубители на колеџ спортови. Официјално лиценцирана од Облека на Република В - облечете го вашиот училишен дух со гордост.

Основните својства

Додатоци на производот