Vifemify Practical Football Trainer комплет за жонглирање Помогнете им на основните средни студенти деца фудбалска опрема за обука на топки спорт спорт

Vifemify Practical Football Trainer комплет за жонглирање Помогнете им на основните средни студенти деца фудбалска опрема за обука на топки спорт

Това е достапна
DEN 387.04
Количина на стоки:

Овој нов практичен фудбалски тренер е многу погоден за обука на единечен Палјер Помогнете им на фудбалерот да вежба пукање, минување, фаќање, жонглирање, држење и фрлање топки. Прилагодлива лента за половината, усвојува висококвалитетна кука и loopp фиксирани за удобно носење. Помага во подобрување на капацитетот на одговор, минување, фаќање и контролирање на топката. Секој сет на производи вклучува 4# фудбал, појас, јаже за поврзување со метална тока, игла, нето торба, рачен, нема потреба да се купува дополнителен додаток, целиот сет поудобен за употреба, лесен за ракување. Спецификација : Состојба : Сосема нов вид : Мултифункционален фудбалски тренерБренд : Regailmaterial : Puoptional Color : Blue, Greenfootball Големина : 4#Конфигурација на производи : Фудбал, појас, поврзување со јаже, воздушна игла, нето торба, рачна употреба : жонглирање, фрлање, пракса за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, практика за стрелање, Наслов, рутинска тежина на обука : Прибл.

Основните својства

Condition:
  Brand New
Item Type:
Multifunction Football Trainer
Brand:
Regail
Material:
PU
Optional Color:
Blue, Green
Football Size:
4#
Product Configuration:
Football, Belt, Connecting Rope, Air Needle, Net Bag, Manual
Usage:
Juggling, Throwing, Shooting Practice, Heading, Routine Training
Weight:
Approx. 441g Package List
If you are not satisfied with our products or have any questions or problems, please contact us by email, we will serve you wholeheartedly, and exchange our enthusiasm, love and concern for your satisfaction, peace of mind, favor, and peace of mind. :

Додатоци на производот