Очила 5 Пакет Компјутерски Очила Дигитална Превенција На Напрегање На Очите Сино Светло Филтер Очила За Читање Жолто Затемнети +1.00

Очила 5 Пакет Компјутерски Очила Дигитална Превенција На Напрегање На Очите Сино Светло Филтер Очила За Читање Жолто Затемнети +1.00

Това е достапна
DEN 342.40
Количина на стоки:

Очилата за Читање против Сина Светлина користат блокатор на сина светлина и УВ400 Леќи, Го Ублажува визуелниот замор и непријатност од прелистување мобилни телефони, таблети, игри и работа под флуоресцентни светла со заштита Од УВБ И намалување на отсјајот Очилата за Читање против Сина Светлина користат блокатор на сина светлина и УВ400 Леќи, Го Ублажува визуелниот замор и непријатност од прелистување мобилни телефони, таблети, игри и работа под флуоресцентни светла со заштита Од УВБ И намалување на отсјајот. Леќи За Филтер За Сина Светлина Отпорни на експлозија ☛ намалете го напрегањето на очите, анти синиот зрак во голема мера. Уживајте во вашето дигитално време, НЕ грижете се за замор на очите, заматен вид и главоболка, нека имате подобар сон. Пролет Шарки Сина Светлина Блокирање Очила ☛ ултра лесен и флексибилен материјал за рамка од смола за издржливост и удобно долгорочно носење. Обичниот дизајн на рамката ве одржува да изгледате симпатично и стилски додека работите или играте видео игри. 5 Пакет На Сино Светло Блокирање Читатели ☛ удобен Сет од 5 блок очила со сина светлина значи дека ќе имате пар при рака каде и да сте. Чувајте пар во вашите омилени места за читање. Безгрижно Купување 1 100% ризик бесплатно да се обиде секој скршен проблем се случува, само контактирајте го Продавачот Окулар без двоумење за да го решите проблемот додека не бидете задоволни. Немате ризик да ги испробате нашите читачи на компјутери.

Основните својства

Додатоци на производот