Premiumprints - Сјајно завршница на филмот „Алиен против предатор“, направен во САД - MOV739)

Premiumprints - Сјајно завршница на филмот „Алиен против предатор“, направен во САД - MOV739)

Това е достапна
DEN 286.40
Количина на стоки:

Постер точно големина : 91,5 см x 61 см - приближно 36 инчи x 24 инчи Висок квалитет печатено на хартија. Валани и испорачани во заштитна цевка. Одличен постер (позадина) за вашата соба, лесен за рамка. Постојат ознаки за лого „Newhorizon“ и холографско последователно нумерирање доаѓаат со постер за автентичност. Трговската марка „Newhorizon“ е регистрирана и заштитена. Постери со висок квалитет отпечатен на сјајна хартија.

Основните својства

Додатоци на производот