КДСТ Виножито Шест опсада Фрост Воена 12 x 15 инчи Шри Бума колекција

КДСТ Виножито Шест опсада Фрост Воена 12 x 15 инчи Шри Бума колекција

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Виножито шест опсада мраз воен постер за wallиден декор Печатено на хартија Фуџи Мети. Обезбеден е уникатен и најдобар квалитет. Тоа е постер од 12 х 15 инчи, валани и спакувани во заштитна поштенска цевка. Сосема нов запечатен постер во боја со висок квалитет.

Основните својства

Додатоци на производот