Алаза забавно кравјо печатење животно за животно за жени зимски капа реверзибилна череп плетена капа мулти

Алаза забавно кравјо печатење животно за животно за жени зимски капа реверзибилна череп плетена капа мулти

Това е достапна
DEN 287.84
Количина на стоки:

Полиестер и спандекс и вискоза Само миење на рацете. Топол материјал : Печатен кадифе (95%полиестер и 5%спандекс), црно плетење слој (50%вискоза и 30%полиестер и 20%најлон). Мека и удобна : Симпатичната beanie поседува карактеристики на модата и топлината. Изработено е од мека кадифе и волна, што е мека и лесна за да може да се носи во студената зима, пролет и есен. Реверзибилен дизајн : Постои еден печатен слој и еден црн слој за да можете да одговарате на облека и да се справите со различни прилики и спортови, како што се скијање, уметничко лизгање, санка, одење на снег, кампување, пешачење или какво било вежбање на зимско отворено. Ividивисти модели : Ние не само што ги имаме темите поврзани со зимата, туку и десетици теми како што се животни, цвеќиња, етнички, уметности, смешни, итн., Вклучувајќи стотици илјади живописни обрасци за кои може да изберете. Ако барате симпатична и топла зимска капа, започнете го патувањето, тоа е одличен избор за зимски и Божиќни подароци!. Топло и удобно изработено од двојно поставен топол материјал мек, меки, лесен и удобен реверзибилен дизајн Двете странични дизајни на креативност ве прават да изгледате две капи, така што е лесно да се совпаѓаат со различна облека и да се носат во различни сценарија симпатични и интересни Различни теми и обрасци додаваат поголем интерес Тоа е одличен подарок за вашето семејство и пријатели во есен и зима, роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова година!.

Основните својства

Додатоци на производот