Gymените на Gymens Womens Longline Sports Sports Bra Padded Crop Tops Gratuly Yoga градник со отстранливи влошки

Gymените на Gymens Womens Longline Sports Sports Bra Padded Crop Tops Gratuly Yoga градник со отстранливи влошки

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

80% полиамид, 20% спандекс Повлекување на затворање. Супер удобно-спортскиот градник е изработен од 4-насочно истегнување, ткаенина за влага и ткаенини за брзо сушење. 80% полиамид и 20% спандекс, што ја прави ткаенината еластична и дише, ве одржува ладно, удобно и суво за време на вежбањето. Уникатен дизајн -Нашиот резервоар за вежбање на врвови за разлика од повеќето градници, ова е реверзибилен спортски градник, така што можете да добиете два потрага по цена на една. Едната страна е U-вратот, а другата страна е V-врат, можете да создадете различни настапи според различни преференции за да изгледате попривлечно. Отстранливи влошки - Спортски градник на земјоделски култури Вграден отстранлив подлога за удобно прилагодување, обезбедување на опционално покритие и одржување на формата. Скриен мал отвор за лесно замена и чист. Средна поддршка -Лонглинскиот градник за јога Користете широки ленти и еластично широко опсег по полите може да го намали притисокот на рамото и да обезбеди поддршка за вашата биста. Тоа е најдобро одговара за спортови со ниско и средно влијание. Многу прилики - Атлетски резервоар врвови се совршени за јога, пилатес, вежбање, фитнес, џогирање и секојдневно носење, дури и како облека за спиење.

Основните својства

Додатоци на производот