Облека за јога за јога во Лингду 2 парчиња поставени тренинзи за вежбање спортски градник со високи половини за нозе активни атлетски облеки во комплет

Облека за јога за јога во Лингду 2 парчиња поставени тренинзи за вежбање спортски градник со високи половини за нозе активни

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

OOTD - Спортскиот костум GMY е удобна и стилска облека што може да се носи како секојдневна ставка на улица Поддршка : Комплетите за вежбање Ling Dudesign Обезбедуваат високо ниво на поддршка и мобилност за да ви помогнат да добиете најдобри резултати од тренингот. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. - Компорент под биста : 22 ". [M] биста : 26,5"; Под биста : 23,6 ". [l] биста : 29"; Под биста : 26 ". Графикон за големина : (дното). [S] половината : 21.3"; Колк : 27,6 "; должина : 32,7". [M] половината : 24 "; колк : 31,5"; Должина : 32,7 ". [L] половината : 25.1 "; Должина : 34. Проверете ја табелата со големина пред вашата нарачка. Ако имате дебели колкови, одете со големина.

Основните својства

Додатоци на производот