ВИОЛА ДВЕ ПИЗИЈА ОБРАЗОВАНИЕ ЗА WЕНИТЕ ЛОНГЕТИ КУПЕН ДОГОВОРНИ И ПОДНЕСУВАЕ НА СОВЕТИ СО ПОВЕЕ

ВИОЛА ДВЕ ПИЗИЈА ОБРАЗОВАНИЕ ЗА WЕНИТЕ ЛОНГЕТИ КУПЕН ДОГОВОРНИ И ПОДНЕСУВАЕ НА СОВЕТИ СО ПОВЕЕ

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Копчиња нагоре - стил на екипаж. Копчиња надолу - V стил на вратот. Хенли кошули за жени. Се искачи на страните. Страната е повисока, предната и задната страна е пониска. Може лесно да се влече во шорцевите. 60%полиестер 35%рајон 5%спандекс. 60% полиестер, 35% рајон, 5% спандекс. Повлечете го затворањето. Удобно и машинско перење - Направено од супер мека ткаенина, лесна, дише и опуштено вклопување. Пријатни во овој симпатичен сет на облека од две парчиња! Исто така, може да биде удобно сет на Пајма од 2 парчиња. Копче надолу - шик летни облеки со маици на Хенли V врат, краток ракав, лабава вклопување, цврста боја, основниот стил е совршен со какви било шорцеви, фармерки, хеланки. Скратено шорцеви со џебови - Истегната лента за половината со прилагодливо влечење овозможува повеќето видови на каросерија, ја гушкаат кривата и се чувствуваат опуштени. Дното е прекрасно за дневна, тренингот, секојдневно, слободно време, џогирање, излегување, на отворено, па дури и да се носи како пижама шорцеви за спиење. Пакетот вклучува - облека со 2 парчиња облека (1 x горе + 1 x шорцеви). Кошула на Денот на „Свети Патрикс“ - сетови на Wiholl Lounge е совршено за сите сезони, пролет/лето/есен/есен. Погоден е за секојдневно, секојдневно, спортско, џогирање, лежење околу куќа, дома, улична облека, одете на шопинг, воз, патување, училиште, бранч, тренингот, Денот на Свети Патрикс/Валентин и сл. 60% полиестер, 35% Рејон, 5% Спандекс . Повлечете го затворањето. Удобно и машинско перење - Направено од супер мека ткаенина, лесна, дише и опуштено вклопување. Пријатни во овој симпатичен сет на облека од две парчиња! Исто така, може да биде удобно сет на Пајма од 2 парчиња. Копче надолу - шик летни облеки со маици на Хенли V врат, краток ракав, лабава вклопување, цврста боја, основниот стил е совршен со какви било шорцеви, фармерки, хеланки. Скратено шорцеви со џебови - Истегната лента за половината со прилагодливо влечење овозможува повеќето видови на каросерија, ја гушкаат кривата и се чувствуваат опуштени.

Основните својства

Додатоци на производот