Џемпер за џемпери на Wildfox Prodover Sweatshirt

Џемпер за џемпери на Wildfox Prodover Sweatshirt

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

70% памук, 30% полиестер Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Џемперот на патот е дополнителна долга и лабава џемпер на пуловер. Се одликува со преголемо вклопување во ох-толку мека памучна шерпа. Носете го со или без панталони како фустан за без напор и стилски изглед. Lifeивотот е подобар кога носите дивифокс. Современата женска линија дизајнирана во сончево Л. го отелотвори без напорниот, но сепак незгоден етос на Калифорнија, откако беше лансирана во 2008 година. Од нашиот потпис пријатни џемпери до нашите најпродавани очила за сонце, Wildfox е крајната линија за стилскиот сет.

Основните својства

Додатоци на производот