Heathените на Хитјога го отсекоа изопачениот тениски фустан со вграден шорцеви и градник тренинг фустан голф атлетски фустан за жени

Heathените на Хитјога го отсекоа изопачениот тениски фустан со вграден шорцеви и градник тренинг фустан голф атлетски фустан за жени

Това е достапна
DEN 607.84
Количина на стоки:

85% најлон, 15% спандекс Тениски фустан со вградени шорцеви : вградени шорцеви за удобност и покриеност, за да ве задржи уверен за движење. Безбедносни шорцеви внатре за да се спречи преглед и два скриени џебови го решаваат ова прашање без да имаат обемни џебови однадвор. Плус, полесно е да се постигне отколку да се извлече од вашата торба цело време и потешко да се одржат џебовите за избор. Исечете го Twisted Design : Исечениот дизајн на женски тениски фустан создава ветровито чувство со повеќе ладење кога вежбате без да се жртвувате на модата. Покрај тоа, без грб и изопачен дизајн на овој тренинг фустан ви овозможува да покажете одредена кожа, што не само што помага да се создадат секси и убави линии на телото, туку и додава волумен на вашиот изглед за без напор. Прилагодливи ленти и отстранливи влошки : Изградени за цел ден удобност и супер ласкаво вклопување, нашиот атлетски фустан со шорцеви под нив има одвојлива тока и прилагодливи ленти, што ќе обезбеди персонализирано вклопување и е погодно за да го облечете и полетувате. Плус, вградените отстранливи градници на фустан за голф е да ја прилагодите вашата покриеност за совршено вклопување. Кадифена мека и ткаенина за дишење : Фустани за тренингот за жени се дизајнирани со четиристрана стилна ткаенина која е инженерска да се исуши брзо и да се движи со вас додека скокате, шетате или џогирање. Заборавете на оние засрамувачки дамки од пот со нашата технологија за ткаенини што ја фаќа потта и влагата. Сите нивоа на рекреација : Дали сакате да ги зашеметувате или надвор од судовите? Овој фустан за вежбање со скратениот дизајн без грб е еднаков делови на мода напред и функционален, нудејќи сложено детали за вашиот изглед.

Основните својства

Додатоци на производот